0
0
0
0
vatandas.com.tr > SİYASET > Çipan: Satılmış itlerden korkmuyor...
20 Aralık 2016 Salı 18:20

Çipan: Satılmış itlerden korkmuyoruz!

MHP Selçuklu İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Güzide Çipan, partisinin Selçuklu teşkilatını düzenlediği toplantı ile tanıttı. Güzide Çipan, vatan hainlerine sert sözlerle yöneldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Selçuklu İlçe Başkanlığı görevini üstlenen Güzide iıpan, yönetimi ile birlikte Öncü Sosyal Tesisleri’nde bir basın toplantısı düzenledi.

Toplantıya MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek, ilçe başkanları, il ve ilçe yöneticileri, Ülkü Ocakları Konya İl Başkanı Hasan Koçhan, Ülkü Ocakları’nın yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Yeni yönetimin kamuoyuna tanıtıldığı toplantıda MHP Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan, sözlerine MHP Lideri Devlet Bahçeli başta olmak üzere kendisine bu görevin tevdi edilmesine ilgisi olan herkese teşekkür ederek başladı.

“Selçuklu; Tanrı dağının eteklerinden, Kızıl nehrin kıyılarından, Tamgallı Saydan başlayıp, Alp dağlarına uzanan kutlu yürüyüşümüzde Türk Milletinin payitaht otağı kurduğu kadim bir şehirdir. Selçuklu, Alaaddin Keykubatın, Sahib Atanın, Kılıçarslanın, Bahaeddin Veledin, Hz. Mevlâna’nın şehridir. Selçuklu Anadoludaki bir çok şehirden daha büyük bir şehirdir” diyen MHP Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çıpan, “Bizlere tevdi edilen görev ve sorumluluğun bilincindeyim. Tevdi edilen Sancak beyliği görevini, emanet edilen Türk Sancağını ve Türk Milletinin kutsal değerlerini benden sonra gelecek dava arkadaşlarıma teslim edinceye kadar hakkıyla muhafaza etmeyi bir namus borcu olarak taşıyacağımdan emin olmanızı dilerim. Buradan huzurunuzda bir kez daha ve kamuoyuna açıkça belirtmek isterim ki, Selçuklu ilçe teşkilatı Başbuğunun, Liderinin, teşkilatının ve milletinin emrindedir, yolundadır” diye konuştu.

TÜRK MİLLETİ İMTİHAN EDİLİYOR

Türkiye’nin devleti ve milleti ile birlikte zor ve çetin bir süreçten geçtiğini, tarihin Türk milletini bir kez daha ateşle ve evlat acısıyla imtihan ettiğini dile getiren Güzide Çipan, “Milletimizin düşmanları her türlü fitne ve maşayı kullanmaktadır. Terör adı altında asimetrik savaş stratejileriyle aziz milletimizin evlatları her gün tehdit edilmekte, saldırıya uğramakta, şehit edilmektedir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve necip milletimize sabır diliyorum. Buradan, sizlerin huzurunda ve sizlerle birlikte bir gerçeği, bir kez daha haykırmak isterim, ulan siz soysuz ve satılmış itler, sizi ve işbirlikçilerinizi biliyoruz, sizden korkmuyoruz. Bizler hak dava uğruna ölür şehit oluruz, siz ölür leş olursunuz. Korkmuyoruz, korkutamazsınız, korkutamayacaksınız…  Bizler Türk İslam Ülkücüleri, Milliyetçi Hareket Mensupları var olduğu sürece Türk Milleti ayrışmayacak ve bölünmeyecektir” dedi.

Selçuklu’da yaşayanlara da seslenen MHP Selçuklu İlçe Başkanı Çıpan, “Değerli hemşehrilerim, Allah adildir, adil olanı sever, sizler de adil olun ve adil davranın. Başta Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli olmak üzere, Milliyetçi hareket mensuplarının, Devletin ve Milletin tehlikeye düştüğü durumlarda, her türlü kazançtan, her türlü makamdan, gerekli halde canlarından vazgeçtiklerini gördünüz, hepiniz buna şahitsiniz… Bizler önce Ülkem, Milletim ve Devletim diyebilen tek siyasi partinin mensuplarıyız ve bu şerefi her an yaşamaktayız. Bu yüzden, artık sizlerde Türk Milletinin bir ferdi olduğunuzu hatırlayın, sizin için canlarını hiçe sayan bu insanları tanıyın. Fitne, fesat ve algı yönetimlerinden kurtulup, dedikodu girdaplarından çıkıp Allah aşkına, Millet Menfaatine çalışan, Ülkücü Milliyetçi Kadrolarla omuz omuza verin. Verin ki, her türlü terörü birlikte bitirelim, verin ki her türlü krizi beraber atlatalım, verin ki evlat acıları yaşamayalım, verin ki hiç kimse milletimizin ırz ve namusuna göz dikemesin. Milletimizin tek kurtuluşunun Türk İslam davası ve bu davanın tek savunucusunun Milliyetçi hareket olduğunu en iyi sizler biliyorsunuz. Bizler Selçuklu’da yaşayan herkesin derdinin dermanı olmak azmindeyiz. Köyde, kentte, mahallede alamadığınız hizmetin savunucusu bizleriz. Biz bu milletin sözde değil özde ve yılmaz savunucusuyuz. Herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Milletin Birliği Ancak Milliyetçi Harekettedir” diyerek sözlerini tamamladı.

Çipan, konuşmaların ardından MHP Selçuklu’nun yeni yönetimini tanıttı. 

Facebook ile yorum yap

Site içerisinden yorum yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.

İLGİ GÖREN HABERLER