0
0
0
0
vatandas.com.tr > 3. SAYFA > Çatıdan düşen kar kütlesi otomobi...
30 Aralık 2016 Cuma 13:18

Çatıdan düşen kar kütlesi otomobili biçti!

Şems Mahallesi’nde bir sokak arasında park halinde duran klasik bir otomobil, çatıdan üzerine düşen kar kütlesi sonucu ağır hasar alarak kullanılamaz hale geldi

Çatılarda biriken kar kütleleri büyük tehlike oluşturuyor. Kar birikintileri kütleler halinde yere düşünce, hem yayaları tehdit ediyor, hem de yol kenarındaki araçlarda ciddi maddi hasarlar oluşturuyor.

Şems Mahallesi’nde 5 katlı bir binanın çatısında biriken kar yığını, kütle halinde yere düştü. Kar kütlesinin düştüğü yerde park halinde duran bir klasik araba ise kullanılamaz hale geldi. Çevre sakinleri, “Bir anda büyük bir gürültü oldu. Ne olduğunu anlayamadık. Çıkıp baktığımızda park halinde olan arabanın üzerine kar yığınının düştüğünü gördük” dedi.

Kar yığınının altında kalan klasik arabanın tavanı tamamen çökerken, araçta ciddi maddi hasar oluştu.

TATLICAK’TA 5 İŞ YERİNİN ÇATISI ÇÖKTÜ!

Öte yandan yoğun kar yağışının ardından çok sayıda iş yerinin çatısı çöktü. Tatlıcak Mahallesi’nde bulunan Vatan Sanayi Sitesi’nde 5 iş yerinin çatısının çöktüğü ve büyük maddi hasar oluştuğu öğrenildi. Çatıların çöktüğü esnada iş yerlerinde kimsenin olmaması ise olası büyük bir faciayı önledi.

Facebook ile yorum yap

Site içerisinden yorum yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.

İLGİ GÖREN HABERLER