0
0
0
0
vatandas.com.tr > EKONOMİ > ASKON heyeti, Ortadoğu Rulman’ın ...
29 Aralık 2016 Perşembe 10:37

ASKON heyeti, Ortadoğu Rulman’ın tesislerini gezdi

ASKON Konya Şubesi yönetimi ve Konyalı işadamları Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Ortadoğu Rulman Sanayi A.Ş.’nin Polatlı’daki üretim tesislerini gezdi

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği(ASKON) Konya Şubesi, 50 kişilik bir işadamı heyeti ile Türkiye’nin tek rulman fabrikası olan Polatlı’daki Ortadoğu Rulman Sanayi(ORS) A.Ş.’ye teknik gezi düzenledi. Ortadoğu Rulman Sanayi Satış ve Pazarlama Mühendisi Ercan Ak tarafından karışlanan heyete, fabrika hakkında ilk olarak sunum yapıldı. Sonrasında üretim tesislerini gezen heyet, ürünler ve sistem hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Hediye ve yemek ikramının ardından gün boyu süren gezi tamamlandı. Gezi hakkkında izlenimlerini aktaran ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım, Türkiye’de bu tarz tesislerin sayısının artması gerektiğini belirtti.

ORTADOĞU RULMAN GİBİ TESİSLERİMİZİN SAYISI ARTMALI

Yıldırım, “Bugün ASKON Konya Şube yönetimimiz ve Konya’daki sanayici arkadaşlardan oluşan bir heyetle Ortadoğu Rulman Sanayi’ye bir gezi düzenledik. Türkiye’nin tek rulman fabrikası olan bu özel tesis büyüklüğü ve üretim kapasitesi ile de saygın bir marka. Gezerken bir kez daha gururlandık. Bu gibi tesislerimizin sayısının daha da artması gerekiyor. Stratejik bir ürün üreten Ortadoğu Rulman Sanayi yetkililerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. İnşallah Konya sanayisinde de buna benzer yatırımlar olur ve üretimde ülke olarak zirveye çıkarız. Ben teknik gezimize katılan işadamı arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum” dedi.

ASKON İŞ DÜNYASI İÇİN STRATEJİK BİR KURULUŞ

Ortadoğu Rulman Sanayi Satış ve Pazarlama Mühendisi Ercan Ak ise, “ASKON gibi Türkiye’nin lokomotif STK’sının Konya Şubesi’ne teşekkür ediyoruz. Güçlü bir yönetim ve üye portföyüne sahip ASKON’un gezisi ve yorumları bizler için çok önemli. Bir birinden değerli işadamlarımızı bu vesile ile tanıyoruz. Kendilerine bu özel ziyaretleri için tekrar teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Sunumlar sonrasında ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım, firma yetkililerine özel hediye takdiminde bulundu. Ortadoğu Rulman Sanayi A.Ş. yetkilileri de heyettekilere özel hediye verdi. Geziye katılanlar organizasyondan dolayı ASKON Konya Şubesi yönetimine teşekkür ederek, yeni geziler talebinde bulundu.

Facebook ile yorum yap

Site içerisinden yorum yap

Adınız Soyadınız :
Mesajınız :
Bu habere yorum eklenmemiştir.

İLGİ GÖREN HABERLER